A változás lehetőség!
Örülünk, hogy ide találtál! Bízunk benne, hogy azért vagy itt, mert a változás szerinted is lehetőség! Lehetőség a fejlődésre. Akár a vállalkozásodat, akár önmagadat akarod fejleszteni, jó helyen jársz! Mi azért dolgozunk, hogy ne csak lehetőség legyen a változás, hanem örömteli is!
Itt megtalálod a támogatást, amivel a változás könnyűvé és hatékonnyá válik. Mi az EMBERT támogatjuk a változásban, hogy a legjobbat tudd kihozni Önmagadból, a csapatodból és a cégedből.
Hiszünk abban, hogy a soft skillek fejlesztése segít abban, hogy a magas szakmai tartalom valóban érvényesüljön. Meggyőződésünk, hogy mind egyéni, mind vállalati szinten pozitív változást lehet elérni azzal, hogy hatékonyabban kommunikálunk vagy oldunk meg konfliktusokat.
Szilvási Gabriella PCC
a Soft Skill Akadémia alapítója
2007 óta foglalkozom saját magam és mások személyiségfejlesztésével.
Egy évtizednyi nemzetközi B2B értékesítési tapasztalattal a hátam mögött 2015-ben döbbentem rá, hogy csak akkor lehetek hiteles példakép gyermekem számára, ha a szenvedélyem lesz a hivatásom. Amikor látom, hogy ügyfeleim segítségemmel könnyedén, örömmel változnak, akkor tudom, hogy elértem a célom. 2016 óta ügyfeleim soft skill-jeit fejlesztjük tréningeken, egyéni és csoportos coachingon.
Önmagam és mások fejlesztéséhez sokáig kizárólag az NLP, azaz neuro-lingvisztikus programozás eszköztárát használtam. Erről bővebben itt olvashatsz. Ehhez az évek során számos eszközt gyűjtöttem: NLP tréneri diplomámat az NLP Academy London-ban szereztem 2010-ben, majd business coach lettem (ELTE, 2017). A széles eszköztáron túl idővel rájöttem: segítőként saját személyiségemmel legalább annyira dolgozom, mint a rendelkezésre álló eszközökkel. Ezért rendszeresen járok szupervízióba és képzem magam. Az ICF magyarországi tagozatának tagjaként nemzetközi PCC minősítésű coachként támogatom ügyfeleimet.
2016-ban csatlakoztam a világ legnagyobb önkéntes retorika szervezetéhez, a Toastmasters International-hoz, ahol 2 éven keresztül egy kétnyelvű – angol-magyar – klub oktatási alelnökeként szolgáltam és fejlesztettem retorikai és vezetői képességeimet.
A Wholeness Work®-el 2018-ban találkoztam először, amikor megjelent Connirae azonos című könyve. 2020-ban pedig a módszer megalkotójától, Connirae Andreastól kezdtem el megtanulni ezt a transzformatív módszert, ami semmihez sem hasonlít, amivel eddig találkoztam. Ma már Wholeness Work® trénerként tanítom a módszer I-IV. szintjét.
Akár NLP vagy soft-skill tréninget tartok, akár egyéni vagy csoportos coaching ülésen támogatom ügyfeleimet, még most is feltölt a fejlesztői munka. Újra és újra rácsodálkozom arra, hogy megfelelő környezetben milyen könnyen tudjuk kihozni magunkból a legjobbat és tudjuk meghaladni önmagunkat. Én ebben szeretem támogatni ügyfeleimet.
Neisz Laura
a Soft Skill Akadémia társalapítója
Vezetőknek, vállalkozóknak segítek abban, hogy magabiztosan, természetesen és emberi nyelven tudják átadni szaktudásukat, akár sok ember előtt is. Mindezt úgy, hogy ők maguk is élvezik. Szakterületem a lámpaláz kezelése és a történetmesélés.
NLP mester vizsgám témájául a csúcsteljesítményre ösztönző vezetői kommunikációt választottam. A 2014-es vízilabda EB-n a spanyol női válogatott csapatkísérőjeként önkénteskedtem. Így adódott a lehetőség, hogy a szövetségi kapitányt, Miky Ocát is meginterjúvoljam. Amikor találkoztunk, azzal fogadott: “Felkértek előadni, de fogalmam sincs, miről beszéljek, ami érdekes lehet nekik.”
Ekkor már néhány éve foglalkoztam (lelki) mélységi felderítéssel és belső elhárítással, és elkezdtem őt kérdezgetni… és ebből lett életem első beszéd coachingja. Úgy jöttem haza, hogy “nem tudom, van-e ilyen, hogy beszéd coach, de én az akarok lenni”.
Annyira élveztem ezt a kreatív bábáskodást, hogy segíthettem megtalálni azt a témát, amiről szívből tud beszélni, értéket is ad, ehhez előbányászni a legjobb sztorikat, majd gyakorlással igazán élvezhetővé, izgalmassá csiszolni, hogy tudtam: ezt akarom csinálni.
Így kerültem a Toastmastershez, a világ legnagyobb, előadói készségeket fejlesztő önképző szervezetéhez, ahol a Skylarks, angol nyelvű klub oktatási alelnökeként, mentorként, majd területi vezetőként, segítettem a tagok fejlődését, miközben magam is rengeteget tanultam másoktól.
Ekkor állt össze a kép: a lelki gubancok oldásában való tapasztalatom és az előadástechnikai tudásom jól kiegészíti, erősíti egymást. Ezért tudok a hozzám fordulóknak hatékonyan segíteni abban, hogy magabiztosan, hitelesen, természetesen beszéljenek sok ember előtt, és még élvezzék is.
A hatékony üzleti kommunikáció nélkülözhetetlen eszköze a történetmesélés.
2016-ban a Hagyományok Házában tanultam hagyományos mesemondást. 2017-től a Világszép Alapítvány önkénteseként gyermekotthonokba járok élőszóval (=fejből) mesélni. Ilyen terepen edződve fejlesztem történetmesélői készségeimet, és mindezt a tudást üzleti környezetbe átültetve örömmel adom át másoknak – egyéniben, tréningeken, online felületeken.